O nas

Akademia Czasu Wolnego to miejsce, które zostało stworzone z myślą o osobach, które pragną się rozwijać.
Rozwój osobisty, ożywianie swoich pasji i zainteresowań sprawi, iż nasze życie jest pełniejsze i szczęśliwsze…

Akademię tworzą ludzie pełni pasji i pozytywnej energii, którzy chcą się nią dzielić z innymi.

Nasz zespół

Anna Palka-Dzieńkowska

Pedagog, dyplomowany trener, animatorka, ma wieloletnie doświadczenie zarówno na sali szkoleniowej, jak i w pracy ze społecznościami lokalnymi. Od 2009r. prowadzi  szkolenia – głównie z umiejętności psychospołecznych (m.in. asertywności, komunikacji, radzenia sobie ze stresem, kreatywności) oraz z kompetencji menedżerskich (m.in. motywowania pracowników, pracy zespołowej, udzielania konstruktywnej informacji zwrotnej). W pracy lubi nowe wyzwania; chętnie pracuje zespołowo. Ceni sobie różne perspektywy i sposoby myślenia.
Od 2012 roku współtwórczyni Akademii Czasu Wolnego, gdzie realizuje swoją pasję jaką jest praca z ludźmi i otwieranie przed nimi drzwi rozwoju. Interesuje ją także teatr i szeroko rozumiany hand made, dlatego prowadząc treningi interpersonalne wprowadza elementy arteterapii i sztuki rękodzieła.
Prywatnie szczęśliwa żona i mama Jasia. Uwielbia podróże, szczególnie bliskie są jej góry, które jak mówi, dają jej poczucie wolności.

Gabriela Starczewska-Burtny

Doradca, trener, menedżer; doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w międzynarodowej firmie szkoleniowo-doradczej, gdzie zrobiła błyskawiczną karierę. Praca ta pozwoliła jej nie tylko na praktyczne wykorzystanie akademickiej wiedzy ale także dostarczyła praktycznych umiejętności w obszarze zarządzania przedsiębiorstwem ze szczególnym uwzględnieniem obszaru HR. Od blisko siedmiu lat jest freelancer’em w zakresie doradztwa organizacyjnego, treningów interpersonalnych i szkoleń. Posiadane wykształcenie i doświadczenie zawodowe pozwoliło jej na opracowanie i wdrożenie szeregu działań i rozwiązań, które są przydatne pracownikom działów HR, sprzedażowych i marketingowych.
Współzałożycielka Akademii Czasu Wolnego, gdzie prowadzi zajęcia z rozwoju osobistego, szkolenia marketingowe oraz HR.
Jej motto życiowe brzmi: “Jeśli nigdy nie spróbujesz, nie będziesz wiedziała”. Dlatego odważnie próbuje chodzić nieutartymi szlakami, zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym. Ciągle szuka innego punktu widzenia i różnych niestandardowych sposobów działania we wszystkich aspektach jej działalności.

Zofia Chlebda

Ukończyła filologię angielską z uprawnieniami nauczycielskimi (Uniwersytet Opolski, 2007), obecnie studiuje psychologię (SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny, Wrocław). Zajmuje się alternatywnymi podejściami w edukacji (od najmłodszych po dorosłych), przyswajaniem języków obcych i wszechstronnym rozwojem. Nieustannie dokształca się również w  komunikacji interpersonalnej, coachingu oraz pracy z konfliktem. Bliskie jej są inicjatywy promujące zrównoważony rozwój, pro-społeczne postawy i bardziej ekologiczne podejście do życia, a także rozpowszechnianie umiejętności pierwszej pomocy, której uczy od 1999 roku.
Przez kilka lat pracowała w brytyjskich szkołach średnich i polskiej szkole sobotniej (St Albans/ London Colney, Hertfordshire). Podczas pobytu w Wielkiej Brytanii poszerzyła praktyczną wiedzę w zakresie naturalnego przekazywania umiejętności językowych w różnych grupach wiekowych.
Jest instruktorką Związku Harcerstwa Polskiego, współpracuje również z brytyjską Organizacją Skautową. W wolnych chwilach organizuje przedsięwzięcia dziecięce i młodzieżowe (aktywizowanie poprzez sztukę i kulturę, popularyzowanie rozwoju umiejętności, mediacji, wolontariatu i turystyki pieszej).
Często podróżuje, poznając inne kultury i języki obce.