Warsztaty autoprezentacji i wystąpień publicznych

Warsztaty jest autorskim programem długoletniej trenerki Gabrieli Starczewskiej-Burtny, to połączenie wiedzy trenerskiej i biznesowej, dzięki któremu poczujesz się pewniej występując przed innymi. Zajęcia te pomogą Ci pokonać tremę i obawy przed wystąpieniami publicznymi.

Myślisz, że wystąpienia publiczne Ciebie nie dotyczą? Nic bardziej mylnego, coraz częściej mamy do czynienia: zebrania, prezentacje, spotkania z klientami, a czasem także wystąpienia przed mikrofonem i kamerą.
To nie są kolejne sztampowe warsztaty z autoprezentacji. Ideą stworzenia warsztatów autoprezentacji było spojrzenie na wystąpienia publiczne przez pryzmat całości procesu komunikacji oraz pozostania sobą w kontakcie z innymi.
Celem zajęć jest przyjrzenie się naszej komunikacji z innymi, znalezienie mocnych i słabych jej stron oraz określenie indywidualnych celów i potrzeb. Poznasz narzędzia, które pozwolą Ci wykorzystywać Twoją wewnętrzną siłę i które pomagają opanować stres oraz efektywnie komunikować się z innymi. Dzięki tym warsztatom poznasz sposoby identyfikowania potencjalnej grupy odbiorców oraz techniki autoprezentacji i motywacji, które pozwolą Ci zaprezentować siebie bez zbędnego stresu przed mniejszą, bądź szerszą publicznością z jak najlepszej strony.

Warsztaty autoprezentacji i wystąpień publicznych dedykowane są do wszystkich osób, które występują przed mniejszym, bądź większym audytorium. Odbiorcami tych warsztatów mogą być zarówno osoby indywidualne, a także właściciele i pracownicy małych i dużych firm zmagających się ze stresującymi wystąpieniami publicznymi, w tym również przed kamerą. Warsztaty te mogą być niezwykle ważne dla trenerów, wykładowców, managerów, kadry kierowniczej, handlowców, prezenterów, rzeczników prasowych.

Terminy:
17-18 marca 2017r. (2 dni po 6 godzin)
15-16 września 2017r. (2 dni po 6 godzin)

Miejsce:
Akademia Czasu Wolnego
Opole, ul. Szpitalna 17a, 4 piętro

Koszt:
400 zł za osobę (12 godzin szkolenia)
Opłatę za warsztaty należy uregulować przelewem na rachunek bankowy ING Bank Śląski: 73 1050 1504 1000 0090 7567 6495
W tytule przelewu prosimy podać imię i nazwisko oraz Warsztaty autoprezentacji

Informacje i zapisy:
biuro@akademiaczasuwolnego.pl

O przyjęciu na warsztaty decyduje kolejność zgłoszenia, liczba miejsc ograniczona (max. 10 osób).